بسمه تعالی

ضمن تبریک ورود شما دانشجوی عزیز به دانشگاه صنعتی امیرکبیر (مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور)، به منظور آشنایی و سهولت در استفاده از خدمات معاونت فرهنگی و دانشجویی، لینک و نکات ذیل حضورتان ذکر می‌شود.

- در تمامی لینک‌های ذیل نام کاربری، شماره‌ی دانشجویی و رمز عبور کد ملی دانشجو می باشد.

- به دانشجویان عزیز توصیه می شود به منظور رعایت مسائل امنیتی، پس از ورود به سامانه‌ها رمز عبور خود را تغییر دهند.

- به منظور رزرو غذا به سامانه مدیریت امور دانشجویی (سماد) به نشانی samad.aut.ac.ir مراجعه نمایید.

- برای استفاده از امکانات مجموعه ورزشی دانشگاه (استخر، سالن بدنسازی و ...)، به سامانه اماکن ورزشی دانشگاه به نشانی: sport.aut.ac.ir مراجعه نمایید.

- دانشجویان متقاضی خوابگاه بجز ساکنین استانهای تهران و البرز، می­توانند جهت انجام پیش ثبت‌نام به لینک ذیل مراجعه نمایند.

پیش ثبت‌نام خوابگاه

- اخبار مربوط به نحوه و زمان انجام طرح پایش سلامت جسم و روان، متعاقباً از طریق سامانه چاوش به اطلاع می­رسد. دانشجویان گرامی مستحضر باشید بنا بر مصوبه هیات محترم رئیسه، انجام طرح پایش سلامت جسم و روان توسط دانشجو لازم الاجرا بوده و پورتال آموزشی غایبین، بعد از بازه زمانی انجام طرح بسته و ثبت‌نام آموزشی ترم دوم غیرممکن خواهد بود. لذا خواهشمند است به منظور جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل در این خصوص، مطابق با اطلاعیه‌ها و دستورالعمل بعدی اقدام نمایید.

- ویراست چهارم منشور حقوق دانشجویی (شهریور 98) حاوی حقوق و تکالیف دانشجویان، تنها مرجع رسمی تعیین کننده سطح بهره‌مندی از امکانات و خدمات حوزه امور دانشجویی می باشد.

منشور حقوق دانشجویی

- مرجع رسمی اطلاع رسانی در دانشگاه سامانه چاوش می‌باشد لذا به دانشجویان گرامی توصیه می‌شود به منظور اطلاع از اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه، اپلیکیشن چاوش را بر روی تلفن‌های همراه خود نصب نمایند.

با آرزوی توفیق

معاونت فرهنگی و دانشجویی