معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری کشور 28 خرداد 1400 مسابقه‌ای را با عنوان مسابقه سیزده ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌کند.

به گزارش معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، در این مسابقه دانشجویان علوم پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه‌های مختلف کشور اعم از علم و فرهنگ، جامع علمی کاربردی، فنی حرفه‌‌ای، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه هنر، فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی و ... و دیگر دانشگاه‌های کشور در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکترا می‌توانند یک پرسش از رئیس‌جمهور منتخب سیزدهم را در زمینه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... مطرح کنند.

طی مراسمی به سیزده دانشجویی که بهترین پرسش‌ها را مطرح کرده باشند جوایزی اهدا و از آن‌ها تقدیر می‌شود هم‌چنین سیزده پرسش برگزیده در اختیار رئیس‌جمهور منتخب قرار خواهد گرفت.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت BookRc.ir مراجعه و پرسش خود را در قالب فایل WORD یا PDF در این سایت بارگذاری کنند.

مهلت ارسال آثار تا 28 خرداد ماه تعیین شده است.

این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.