28 خرداد، آخرین مهلت دانشجویان برای شرکت در مسابقه سیزده

دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور فقط تا پایان 28 خرداد ماه 1400 فرصت دارند تا یک پرسش را از رئیس‌جمهور منتخب در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... طرح کنند.

به گزارش معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، طبق اعلام پیشین در این مسابقه همه دانشجویان اعم از علوم پزشکی و غیر پزشکی در دانشگاه‌های مختلف کشور شامل علم و فرهنگ، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه‌‌ای، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه هنر، فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی، دانشگاه سوره، امام حسین(ع)، الزهرا، علامه، تربیت مدرس، شاهد، ارتش و دیگر دانشگاه‌های کشور در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکترا می‌توانند یک سئوال را از رئیس‌جمهور منتخب سیزدهم بپرسند.

بهترین پرسش‌ها در اختیار رئیس‌جمهور سیزدهم قرار داده می‌شود و از دانشجویان مطرح‌کننده بهترین پرسش‌ها طی مراسمی تقدیر می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این رویداد فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت BookRc.ir پرسش خود را در قالب فایل WORD یا PDF بارگذاری کنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰هم‌زمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای دوم مجلس خبرگان رهبری برگزار و در آن هشتمین رئیس‌جمهور ایران با آراء مردم انتخاب می‌شود.

تاکنون دو مناظره با موضوع اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بین 7 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده و عصر امروز شنبه 22 خرداد ماه سومین مناظره با موضوع «دغدغه‌های مردم» برگزار می‌شود. 

انتهای پیام